مبل شویی ارم تهران

دریافت خدمات فوری در تهران

خدمات ما

شستشوی انواع مبل

شستشوی تخصصی انواع مبل های راحتی و استیل با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های مبل شویی موجود در کشور و مواد شوینده درجه یک برای جلوگیری از ایرادات احتمالی ناشی از استفاده از مواد شوینده نا مرغوب و ارائه بهترین و بالاترین کیفیت شستشو.

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی تخصصی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره با استفاده از شامپو های شوینده درجه یک و مواد شوینده نانو با بهترین کیفیت، شستشوی انواع تشک های فنری ، طبی و... خشکشویی انواع خوشخواب ها بصورت تضمینی صورت میگیرد.

شستشوی انواع پرده

شستشوی تخصصی پرده توسط استادان حرفه ای صورت میگیرد تا اتفاقاتی از قبیل پارگی پرده، سوختگی، لکه اندازی، رنگ دادن و … نیفتد. دستگاه های مکانیزه شستشوی پرده بهترین کیفیت شستشو را به شما ارائه میدهد.با شما هستیم با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر تهران.

مبل شویی ارم تهران

بهترین مبل شویی در شمال،غرب و شرق تهران، قیمت مناسب و گارانتی کیفیت در شستشوی انواع مبل ، صندلی، خوشخواب، پرده

بدون پارگی، بدون مواد شیمیایی، تمیز مثل برف

ارتباط با مبل شویی ارم تهران

شمال تهران

شرق تهران

جنوب تهران

جنوب شرقی

مرکز تهران

غرب تهران

تا پایان تخفیف‌های ویژه‌ی جشنواره

ساعت
دقیقه
ثانیه
شستشوی مبل ها در مبل شویی ارم

خدمات مبل شویی و شستشوی مبل همیشه بسیار پردرخواست بوده است. بیشتر افراد شستشوی مبل در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل شویی ترجیح می‌دهند، که این امر در مبل شویی کاملا طبیعی است. شستشوی مبل نیز همانند سایر خدمات نیاز به دانش و تخصص دارد.

از جمله در امر مبلشویی، نیاز به شناخت پارچه‌ مبل، مواد مبل شویی، دستگاه مبل شویی و حتی نوع لکه‌های مبل دارد. شستشوی مبل در منزل با قالیشویی و شستشوی فرش متفاوت است؛ و از مواد شوینده مخصوص مبلمان استفاده می‌شود.

برای مبل شویی در منزل خود به دنبال مبل شویی ارزان نباشید. کیفیت انجام و ارائه خدمات، بسیار مهمتر از قیمت آن است.

پخش ویدیو

سرویس تمامی مناطق تهران

شرق تا غرب، شمال تا جنوب تهران، هر کجای تهران هستید با یک تماس همان روز مراجعه می کنیم.

شستشوی تمام اتوماتیک

مبل شویی ارم با استفاده از تجهیزات مدرن شستشوی با کیفیت مبل شما را تضمین می کند.

ضمانت کتبی شستشوی مجدد

در صورت نارضایتی از کیفیت، شستشوی مبل، تشک و... شما مجدد شستشو می شود.

سوالات متدوال

بله. شما می توانید در زمان سفارش دهی عنوان کنید که میخواهید اول بازدید شود سپس در صورت توافق سفارش بدهید.

مبل شویی ارم تهران در تمامی محله های شهر تهران سرویس ارائه می دهد و شما می توانید از هر منطقه تهران با تماس با شماره منطقه مورد نظر و یا به صورت آنلاین از طریق فرم ثبت سفارش در همین صفحه، درخواست مبل شویی خود را ثبت کنید.

تمامی روش های شستشوی مبل در مبل شویی ارم به صورت کاملا اسلامی انجام میشود و بهداشت محیط را کاملا حفظ میکنیم. از این بابت هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

بله، اعتبار ما رضایت شماست. جهت اعتماد شما میتوانید تماس بگیرید با اتحادیه قالیشویان تهران و استعلام اعتبار مجوز ما را از اتحادیه پیگیری نمائید.همچنین میتوانید از لینک زیر مجوز ما را مشاهده نمایید: کلیک کنید

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت قالیشویی و مبل شویی ارم تهران می باشد.