لیست بهترین قالیشویی های نارمک

مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی های نارمک

گر در منطقه نارمک ساکن هستید و به دنبال لیست بهترین قالیشویی های نارمک می گردید تا انتهای این نوشتار از قالیشویی ارم همراه باشید تا 10 قالیشویی برتر را به شما معرفی کنیم.

نحوه ارائه خدمات قالیشویی نارمک در واقعیت، یکی از عوامل کلیدی در تعیین کیفیت شستشوی اصولی فرش‌ها می‌باشد، به صورت کلی فرایند شستشو شامل موارد زیر می شود:

 

لیست بهترین قالیشویی های نارمک

ارزیابی ابتدایی: این مرحله شامل بررسی مشکلات و ارزیابی اولیه فرش می‌شود. در اینجا، تصمیم گرفته می‌شود که فرش نیاز به چه نوع شستشویی دارد.
شستشو و نظافت فرش: این مرحله شامل شستشو و تمیزکاری دقیق فرش با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مواد شوینده مناسب می‌شود. این فرآیند باید با دقت و حساسیت انجام شود تا به فرش آسیب نرسد.
حذف لکه‌ها: در این مرحله، لکه‌ها و آلودگی های پخش شده روی فرش از بین می رود.
خشک‌ کردن فرش ها: پس از شستشو، فرش‌ها به دقت خشک می‌شوند، این قسمت به وسیله تجهیزات خشک کردن فرش ها انجام می شود.
بازسازی و تعمیرات: در صورت لزوم، فرش‌ها تعمیر می‌شوند که شامل رفوگری، ریشه زنی و چرم دوزی می باشد.

 

لیست بهترین قالیشویی های نارمک

با توجه به اینکه قالیشویی های متعددی در منطقه نارمک وجود دارد، شما می توانید بعد از بررسی های بیشتر از میان لیست بهترین قالیشویی های نارمک، از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنید:

قالیشویی ارم: از میان لیست بهترین قالیشویی های نارمک، می توانید از خدمات پیشرفته و حرفه ای قالیشویی ما استفاده کنید که شامل شستشوی انواع فرش ها و همینطور انواع تعمیرات مرتبط با فرش می شود، برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 22424623 با ما در تماس باشید.
قالیشویی نارمک: یکی دیگر از قالیشویی های واقع در منطقه نارمک که می توانید بعد از تحقیق بیشتر از خدمات آن استفاده کنید واقع در انتهای 30 متری نارمک خیابان فرجام غربی پلاک 727 – انتهای 30 متری نارمک خیابان فرجام غربی پلاک 727 می باشد، همچنین شماره تماس این مجموعه 02177892731 است.
قالیشویی صدف: آدرس این قالیشویی در نارمک دردشت میدان 18 کوچه قهرمان پور پلاک 18 است و می توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.
قالیشویی نوید باران: یکی دیگر از قالیشویی های نارمک، قالیشویی نوید باران است که واقع در نارمک، خیابان آغمیونی، بین خیابان ثانی غربی و دماوند، پلاک 38 می باشد و می توانید با شماره 77907113 تماس بگیرید.
قالیشویی تخت جمشید: از میان لیست بهترین قالیشویی های نارمک می توانید از خدمات قالیشویی تخت جمشید هم استفاده کنید. آدرس این قالیشویی در بزرگراه زین الدین، نرسیده به سه راه ضرابخانه، پلاک 122 می باشد و می توانید با شماره 22235297 تماس بگیرید.
قالیشویی مدرن: آدرس این قالیشویی در لویزان، خیابان تجرلو، کوچه ابهری و پلاک 12 می باشد، همچنین می توانید با شماره 22619047 در تماس باشید.

 

بهترین قالیشویی های تهرانپارس

بدون پارگی، بدون مواد شیمیایی، تمیز مثل برف

تا پایان تخفیف‌های ویژه‌ی جشنواره

ساعت
دقیقه
ثانیه
ferdows-16

سرویس در بلوار فردوس

با اطمینان به قالیشویی ارم، هر جای بلوار فردوس هستید با یک تماس مراجعه می کنیم.

شستشوی تمام اتوماتیک

قالیشویی ارم با استفاده از تجهیزات مدرن شستشوی با کیفیت فرش شما را تضمین می کند.

قالیشویی در غرب تهران

ضمانت کتبی شستشوی مجدد

در صورت نارضایتی از کیفیت شستشوی فرش، فرش شما مجدد شستشو می شود.

بهترین قالیشویی در منطقه نارمک

اگر قصد شستشوی فرش های دستباف و ارزشمند را دارید باید از خدمات بهترین قالیشویی استفاده کنید، به همین دلیل قالیشویی ارم در نارمک می تواند با استفاده از تجهیزات حرفه ای و پیشرفته، فرش های دستباف و ارزشمند شما را مثل روز اول، تحویل دهد، برای ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

جمع بندی

قالیشویی ارم با سابقه طولانی در زمینه شستشوی انواع فرش ها و همینطور تعمیرات تخصصی، می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد، به همین دلیل اگر در منطقه نارمک به دنبال یک قالیشویی حرفه ای هستید می توانید از طریق فرم مربوطه، سفارش خود را ثبت کنید.

 

سوالات متدوال در مورد لیست بهترین قالیشویی های نارمک

 یکی از بهترین قالیشویی های نارمک، قالیشویی ارم است که ما از بهترین مواد شوینده و متناسب با نوع فرش استفاده می کنیم، همچنین با استفاده از تجهیزات پیشرفته، فرش های شما خیلی سریع شستشو و خشک می شود.

 می توانید از طریق فرم ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت کنید و از طریق شماره تماس های موجود، با ما در تماس باشید.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت قالیشویی ارم تهران می باشد.