لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس

چرا استفاده از خدمات قالیشویی؟

در این نوشتار از قالیشویی ارم به بررسی لیست بهترین قالیشویی تهرانپارس می پردازیم تا بتوانید از خدمات حرفه ای این قالیشویی ها استفاده کنید.

فرش یکی از پرکاربردترین لوازم در منازل است و به همین دلیل خیلی بیشتر در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد، با استفاده از خدمات بهترین قالیشویی های تهرانپارس می توانید مطمئن باشید که فرش های ارزشمند شما با بهترین کیفیت شستشو می شود و در حین نظافت و تمیزکاری، آسیب نمی بیند.

همچنین به دلیل کمبود وقت و امکانات، بهترین انتخاب این است که از لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس استفاده کنید. با شستشوی روتین فرش ها، می توانید اطمینان حاصل کنید که دوام و جذابیت روز اول خود را همچنان حفظ می کند.

 

لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس

استفاده از خدمات لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس چه مزایایی دارد؟

  • شستشوی اصولی فرش: شرکت هایی که در لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس قرار دارد، دارای تجهیزات و تجربه لازم برای انجام شستشوی اصولی و حرفه‌ای انواع فرش دستباف و ماشینی هستند. این کارها باعث حفظ زیبایی و ارزش فرش می‌شود.
  • پاک کردن لکه‌ها: این مجموعه‌ها توانایی پاک کردن انواع لکه‌ها را دارا هستند، حتی اگر لکه‌ها قدیمی و کهنه شده باشند. 
  • حفظ رنگ فرش: با استفاده از تکنیک‌های مناسب و مواد شوینده مناسب، این مجموعه‌ها می‌توانند فرش را بدون پس دادن، شستشو دهند.
  • شستشوی عمیق فرش: با شستشوی عمیق فرش، گرد و غبار لایه‌های زیرین قالی از بین می رود.
  • حفاظت از ارزش فرش: شستشوی منظم و حرفه‌ای باعث افزایش طول عمر فرش می‌شود.
  • از بین رفتن بوهای نامطبوع: مجموعه‌های قالیشویی معتبر در تهرانپارس از مواد شوینده و معطر مناسب برای فرش استفاده می‌کنند که باعث نابودی بوی بد و نامطبوع فرش می‌شود.
  • کنترل باکتری و آلودگی‌ها: با استفاده از روش‌های معتبر قالیشویی، می‌توان باکتری‌ها و آلودگی‌های بیماری‌زا را از فرش دور کرد که برای سلامتی خانواده بسیار حائز اهمیت است.
  • صرفه جویی در زمان و انرژی: حتی اگر فضای کافی برای شستشو را داشته باشید این کار بسیار زمان بر و تخصصی است، اگر قصد دارید که به صورت اصولی فرش های خود را مثل روز اول تحویل بگیرید می توانید از خدمات قالیشویی ارم استفاده کنید.

 

خدمات ما

شستشوی انواع فرش

شستشوی تخصصی انواع فرش‌های ماشینی و دستبافت با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های قالیشویی موجود در کشور و مواد شوینده درجه یک برای جلوگیری از ایرادات احتمالی ناشی از استفاده از مواد شوینده نا مرغوب و ارائه بهترین و بالاترین کیفیت شستشو.

خشکشویی مبلمان و خوشخواب

خشکشویی تخصصی انواع مبلمان و خوشخواب با استفاده از شامپو های شوینده درجه یک و مواد شوینده نانو با بهترین کیفیت، شستشوی انواع مبلمان راحتی، چرمی، اداری، صندلی ناهار خوری و … خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره با مواد شوینده نانو.

ترمیم و بازسازی فرش

ترمیم و بازسازی تخصصی فرش توسط استادان حرفه ای فرش دستبافت برای رفع انواع پارگی فرش، سوختگی، لکه برداری، رنگ برداری، شیرازه دوزی، دارکشی و … با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر تهران.

لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس و نارمک ، قیمت مناسب و گارانتی کیفیت در شستشوی انواع فرش ، موکت، قالی، مبل

بدون پارگی، بدون مواد شیمیایی، تمیز مثل برف

ارتباط با قالیشویی ارم تهران

شماره قالیشویی تهرانپارس

شماره قالیشویی نارمک

تا پایان تخفیف‌های ویژه‌ی جشنواره
ساعت
دقیقه
ثانیه
tehranpars

سرویس قالیشویی تهرانپارس و نارمک

با اطمینان به قالیشویی ارم، هر کجای تهرانپارس و نارمک هستید با یک تماس مراجعه می کنیم.

شستشوی تمام اتوماتیک

قالیشویی ارم با استفاده از تجهیزات مدرن شستشوی با کیفیت فرش شما را تضمین می کند.

قالیشویی در غرب تهران

ضمانت کتبی شستشوی مجدد

در صورت نارضایتی از کیفیت شستشوی فرش، فرش شما مجدد شستشو می شود.

چرا برای شستشوی فرش تنها باید به سراغ مجموعه های معتبر رفت؟

برای اینکه فرش های شما در حین شستشو آسیب نبیند و بتوانید مثل روز اول فرش های ارزشمند خود را تحویل بگیرید می توانید به ویژگی های زیر در لیست قالیشویی های تهرانپارس توجه کنید:

اعتبار و شهرت: تحقیق در مورد قالیشویی‌ها و پرسیدن از تجربه دوستان یا خانواده می تواند به شما در انتخاب بهترین قالیشویی کمک کند. 
دارای تخصص و تجربه: اطمینان حاصل کنید که کارکنان قالیشویی، تخصص بالایی در شستشوی فرش دارند. تجربه در این حوزه می‌تواند نقش مهمی در کیفیت خدمات ایفا کند.
 استفاده از تجهیزات مناسب: مطمئن شوید که قالیشویی از تجهیزات و مواد شوینده مناسب و معتبر استفاده می‌کند تا فرش‌ها به صورت استاندارد، نظافت شوند.
 تعهد به اصول و استانداردهای مربوط به تمیزی فرش: اطمینان حاصل کنید که قالیشویی به اصول و استانداردهای مربوط به شستشوی فرش پایبند است و هیچ آسیبی به فرش شما وارد نمی‌کند.
ارائه ضمانت: مطمئن شوید که قالیشویی به شما گارانتی ارائه می‌دهد که در صورت عدم رضایت شما از خدمات، مشکلات به صورت مجدد رفع می شود.

لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس

اگر به دنبال استفاده از خدمات حرفه ای قالیشویی هستید می توانید از میان لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس یکی از شرکت ها را انتخاب کنید:

قالیشویی ارم: از میان لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس می توانید از خدمات حرفه ای قالیشویی ارم استفاده کنید، شما می توانید برای تعمیرات فرش و همینطور شستشوی سریع، از طریق سایت ما، سفارش خود را ثبت کنید و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 قالیشویی آرمان: یکی دیگر از بهترین قالیشویی های تهرانپارس، قالیشویی آرمان می باشد که می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 0217704241 تماس بگیرید، آدرس این قالیشویی در تهرانپارس، بلوار پروین وفادارشرقی، خیابان انقلاب کوچه دوم شرقی می باشد.
قالیشویی بهاران: برای ارتباط با این قالیشویی با شماره 02177198868 تماس بگیرید و آدرس این شرکت قالیشویی در رسالت خیابان فرجام خیابان سراج ابتدای پل کوچه سروش یکم درب پارکینگ می باشد.
قالیشویی شمیرانات: یکی دیگر از بهترین قالیشویی های تهرانپارس، قالیشویی شمیرانات است که آدرس آن، تهرانپارس خیابان ۱۹۶ شرقی خیابان ۱۳۳ جنوبی و شماره تماس این مجموعه 02177798177 است.
قالیشویی استاد کار: برای استفاده از خدمات این قالیشویی می توانید با شماره 02177111196  تماس بگیرید و آدرس این مجموعه تهرانپارس بلوار پروین وفادار شرقی ایستگاه مدرسه خیابان شهید رجائی است.
دفتر قالیشویی اکسیر: برای ارتباط با یکی دیگر از بهترین های قالیشویی تهرانپارس با شماره 02177340340 تماس بگیرید و آدرس این قالیشویی در تهرانپارس میدان رهبر خیابان رجائی کوچه قدس می باشد.
 قالیشویی میعاد: آدرس این قالیشویی واقع در رسالت خیابان هنگام شمیران نو، خیابان غفاری خیابان نونوار غربی خیابان ریوندی است و می توانید با شماره 02177212270 در ارتباط باشید.
قالیشویی آیدین: از میان لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس، قالیشویی آیدین است که در محله تهرانپارس غربی واقع است و می توانید با شماره 02177284008 تماس بگیرید.
قالیشویی نگین: آخرین قالیشویی از میان لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس قالیشویی نگین می باشد که در تهران، محله تهرانپارس غربی، بلوار آیت الله خوشوقت واقع است و می توانید با شماره 077230736 در تماس باشید.

اگر فرش علاوه بر شستشو به تعمیر نیاز داشت چکار کنیم؟

یکی از خدمات مهمی که اکثر قالیشویی تهرانپارس مانند قالیشویی ارم ارائه می دهد، تعمیر و بازسازی فرش ها است، اگر فرش های دستباف و ارزشمند شما نیاز به تعمیراتی مانند چرم دوزی، رفوگری و سایر تعمیرات دارد می توانید از خدمات حرفه ای قالیشویی ارم در تهرانپارس استفاده کنید.

جمع بندی

در این نوشتار از قالیشویی ارم سعی کردیم تا بهترین قالیشویی های تهرانپارس را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، همچنین توجه داشته باشید که اگر قصد دارید بهترین خدمات قالیشویی و تعمیرات را انجام دهید قالیشویی ارم بهترین انتخاب برای شما می باشد.

سوالات متدوال در ارتباط با لیست بهترین قالیشویی های تهرانپارس

 بهترین قالیشویی ها از تجهیزات حرفه ای، پرسنل با تجربه و مواد شوینده استاندارد استفاده می کنند.

قالیشویی ما در اسرع وقت، فرش های شما را مثل روز اول به شما تحویل می دهد، همچنین شستشوی فرش ها به پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت قالیشویی ارم تهران می باشد.