دستگاه شستشوی فرش صنعتی

دستگاه شستشوی فرش صنعتی

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات

شعب قالیشویی ارم

در دنیایی که تکنولوژی به سرعت در حال رشد و پیشرفت می باشد و باعث تحول در صنعت های مختلف شده است، قالیشویی ارم نیز از دستگاه شستشوی فرش صنعتی بهره می برد که باعث شستشوی اصولی و حرفه ای فرش ها می شود.

عملکرد دستگاه شستشوی فرش صنعتی

دستگاه شستشوی فرش صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که عملکرد بسیار کارآمدی را در فرآیند شستشوی فرش ارائه دهند. این دستگاه ها دارای مکانیزم پیشرفته ای هستند که آب و مواد شوینده را قادر می‌سازد تا به عمق الیاف فرش نفوذ کنند. آنها با عملکرد در سرعت های بالا به طور موثر گرد و غبار و آلودگی را بدون آسیب رساندن به فرش از بین می برند.

دستگاه شستشوی فرش صنعتی

استفاده از دستگاه قالیشویی پیشرفته در قالیشویی ارم

قالیشویی ارم با کمک این فناوری به موفقیت قابل توجهی در صنعت قالیشویی دست یافته است. ما توانسته ایم روزانه بیش از ده هزار متر فرش را با کیفیت بالا شستشو دهیم و در عین حال اطمینان می‌دهیم که هیچ آسیبی به فرش ها وارد نمی شود. با فناوری های پیشرفته در قالیشویی ارم انواع مختلفی از شستشوی فرش از جمله تمیز کردن سطح بالا، لکه‌زدایی موثر و شامپو کردن کامل فرش را انجام می دهیم.

اعلا شویی فرش صنعتی

قالیشویی ارم اعلا شویی با دستگاه شستشوی فرش صنعتی را به صورت حرفه ای انجام می دهد که شامل پولیش برای بازگرداندن درخشندگی طبیعی فرش است، برای فرش های دستبافت، خدمات رنگرزی را برای جوان سازی رنگ ها و افزایش زیبایی ارائه می دهند. قالیشویی ما همچنین اتوپرسینگ را انجام می دهد، یک تکنیک تخصصی برای اطمینان از حفظ شکل و بافت فرش پس از شستشو. در نهایت، فرش ها با کاور مناسب و بسته بندی منظم و آماده تحویل به شما می شود.

چه فرش هایی به اعلا شویی قالیشویی ارم نیاز دارند؟

قالیشویی ارم اهمیت استفاده از مواد شوینده استاندارد و تکنیک های خاص برای شستشوی موثر را درک می کند. شستشوی معمولی شامل یک مرتبه شستشو می باشد با این حال، به درخواست مشتری، قالیشویی ارم آماده است تا با انجام یک فرآیند شستشوی حرفه ای و در دو نوبت، اقدام به شستشوی فرش های خیلی کثیف کند.
علاوه بر این، فرش هایی که برای مدت طولانی شسته نشده اند و اغلب در معرض رفت و آمد زیادی هستند، بهتر است که از اعلا شویی استفاده شود، همچنین شایان ذکر است که خانوارهایی که حیوانات خانگی یا کودکان خردسال دارند باید تمیز کردن منظم فرش را در اولویت قرار دهند، زیرا این عوامل می‌توانند به تجمع سریع‌تر کثیفی و آلرژن‌ها کمک کنند و شستشوی اعلا برای این دسته از افراد هم مناسب است.
قالیشویی ارم نیازهای منحصر به فرد خانوارهای مختلف را درک می کند و با در نظر گرفتن عواملی مانند سبک زندگی و درخواست های خاص مشتری، راه حل های مناسبی برای شستشوی مناسب فرش ها ارائه می دهد.

اعلا شویی قالیشویی

خدمات قالیشویی ارم

قالیشویی ارم علاوه بر دارا بودن دستگاه شستشوی فرش صنعتی، خدمات حرفه ای دیگری نیز انجام می دهد:

 • ترمیم بافت
 • شیرازه زنی
 • مرمت
 • سرنخ گیری
 • رفو پارگی
 • بافت زنی
 • رنگ رزی
 • پرداخت
 • قلم کاری

جمع بندی

کارخانه ارم خدمات قالیشویی حرفه ای را با مواد شوینده خاص و تکنیک های پیشرفته ارائه می دهد. فرآیند استاندارد شامل یک جلسه شستشو است، اما در صورت درخواست مشتری، ما می‌توانیم شستشوی اعلا را برای تمیز کردن کامل‌ فرش انجام دهیم، علاوه بر شستشوی فرش، شما می توانید از سایر خدمات حرفه ای ما شامل قلم کاری، رنگ رزی، مرمت و شیرازه زنی استفاده کنید، برای ثبت سفارش و اطلاع از جزئیات بیشتر، می توانید با شماره تماس های شرکت ارتباط بگیرید یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

سوالات متداول

 1. آیا اعلاشویی فرش در قالیشویی ارم انجام می شود؟
  این نوع از شستشو و نظافت مخصوص فرش های خیلی کثیف می باشد که با بهترین مواد اولیه و استفاده از دستگاه شستشوی فرش صنعتی در قالیشویی ارم انجام می شود.
 2. در قالیشویی ارم چه خدماتی ارائه می شود؟
  ترمیم بافت، شیرازه زنی، مرمت، سرنخ گیری، رفو پارگی، بافت زنی، رنگرزی، پرداخت، قلم کاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *