شستشوی فرش پرز بلند

روش شستشوی فرش پرز بلند + بهترین روش

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات

شعب قالیشویی ارم

تمیز کردن و شستشوی فرش پرز بلند، واقعاً میتواند چالش برانگیز باشد، این دسته از فرش ها برای حفظ شکل و زیبایی منحصر به فرد خود به شستشوی خاصی نیاز دارند، هنگامی که صحبت از شستن فرش های پرز بلند می شود باید به نکات زیر توجه داشته باشید، البته برای شستشوی فرش پرز بلند می توانید در خانه طبق نکات زیر پیش بروید ولی بهتر است که برای شستشوی اصولی، این فرش ها را به یک قالیشویی معتبر بسپارید.

شروع شستشوی فرش پرز بلند

اولین قدم برای شستشوی فرش پرز بلند، از بین بردن گرد و غبار این دسته از فرش ها می باشد، برای جاروکشی، قرار دادن فرش روی یک سطح سخت به طوری که طرف بدون پرز رو به بالا باشد نیز مهم است. هرگز فرش را از روی پرز جارو نکنید زیرا می تواند به بافت فرش آسیب برساند. جارو را به آرامی در یک خط مستقیم در سراسر فرش به جلو و عقب حرکت دهید. قسمت مکنده جارو به بیرون کشیدن گرد و غبار از داخل فرش کمک می کند.

شستشوی فرش پرز بلند

استفاده از آب ولرم برای شستشوی فرش پرز بلند

استفاده از آب ولرم برای شستن فرش پرز بلند انتخاب عاقلانه ای است، الیاف مصنوعی موجود در بافت فرش، در برابر آب ولرم آسیبی نمی بینند. مهم است که از استفاده از آب داغ خودداری کنید زیرا می تواند به پرزهای فرش آسیب برساند و الیاف را کوتاه کند.
برای تمیز کردن فرش، پارچه ای را با آب ولرم مرطوب کنید و به آرامی لکه را بکشید یا پاک کنید. در صورت لزوم این فرآیند را چند بار تکرار کنید. این روش به پاک کردن موثر لکه بدون آسیب رساندن به فرش کمک می کند.

از بین بردن لکه روی فرش پرز بلند

اگر آب ولرم به تنهایی برای از بین بردن لکه ها کارساز نیست، می توانید از مخلوط سرکه و آب برای پاک کردن لکه از روی فرش خود استفاده کنید. محلول رقیق شده سرکه و آب ولرم تهیه کنید و با استفاده از یک پارچه تمیز به آرامی ناحیه آسیب دیده را پاک کنید. اگر این روش به طور موثر لکه را از بین نمی برد و فرش پرز بلند را تمیز نمی کند، زمان آن رسیده که فرش خود را برای شستشوی حرفه ای به قالیشویی ارم بسپارید.

بهترین روش شستشوی فرش پرز بلند در قالیشویی

شستشوی فرش پرز بلند در خانه، بسیار سخت و دشوار است به خصوص اگر در کمبود فضا و زمان دارید، اگر می خواهید از شستشوی استاندارد و حفظ فرش خود اطمینان حاصل کنید، توصیه می شود به یک قالیشویی حرفه ای مانند قالیشویی ارم اعتماد کنید.
قالیشویی ارم واقع در تهران به دلیل تخصص و تجربه بالای خود در صنعت قالیشویی شهرت دارد، ما از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن برای شستن فرش های پرز بلند استفاده کرده و علاوه بر این، از شوینده های معتبر و استاندارد و تیمی از متخصصان ماهر برای دستیابی به نتایج مطلوب استفاده می کنیم.

شستشوی فرش پرز بلند در قالیشویی

قیمت شستشوی فرش پرز بلند

وقتی صحبت از شستشوی فرش پرز بلند می شود، عوامل مختلفی می توانند بر قیمت گذاری تاثیر بگذارند.
در مرحله اول، توجه به این نکته مهم است که شستن یک فرش پرز بلند به طور کلی در مقایسه با انواع دیگر فرش ها به تلاش بیشتری نیاز دارد. قیمت قالیشویی معمولاً با نرخ استاندارد صنعت تعیین می شود و می تواند بر اساس نوع خدمات ارائه شده متفاوت باشد. خدمات مختلف شامل شستشوی عمیق، از بین بردن لکه و رفع بو بر قیمت نهایی تاثیر گذار است.
علاوه بر این، عوامل دیگری که می توانند بر قیمت شستشوی فرش پرز بلند تأثیر بگذارند مانند اندازه و میزان کثیفی فرش.

جمع بندی

شستشوی فرش پرز بلند در خانه، با دشواری های زیادی همراه است، به همین دلیل اگر قصد دارید بدون دغدغه، از خدمات قالیشویی ارم استفاده کنید و فرش پرز بلند فوق العاده تمیزی تحویل بگیرید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

  1. شستشوی فرش پرز بلند در خانه بهتر است یا قالیشویی؟
    به طور کلی با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته در قالیشویی ما می توانید از خدمات قالیشویی ارم استفاده کنید.
  2. قیمت شستشوی فرش پرز بلند چقدر است؟
    قیمت شستشو، با توجه به متراژ و نوع لکه و میزان استفاده از ماده شوینده تعیین می شود.

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *