شستشوی فرش اکریلیک

شستشوی فرش اکریلیک در قالیشویی ارم

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات

شعب قالیشویی ارم

فرش اکریلیک در بین مردم طرفداران زیادی دارد، نخ اکریلیک که از پلی اکریلونیتریل پایه نفتی به دست می آید، الیاف این فرش ها را تشکیل می دهد. یکی از مزایای قابل توجه وزن سبک آنها است، با توجه به گستردگی استفاده مردم این نوع از فرش ها، شستشوی فرش اکریلیک به صورت اصولی از اهمیت بالایی برخوردار است، ما در این نوشتار شستشوی فرش اکریلیک در قالیشویی ارم را بررسی خواهیم کرد.

روش شستشوی فرش اکریلیک در قالیشویی ارم

فرش های اکریلیک علیرغم کیفیت بالایی که دارند، می توانند خیلی سریع تر کثیف شوند و نیاز به شستشو داشته باشند، وقتی صحبت از شستن فرش های اکریلیک به میان می آید، گزینه های متعددی دارید. شما می توانید از بین روش های شستشو در منزل یا قالیشویی حرفه ای یکی را انتخاب کنید، در ادامه روش شستشوی فرش اکریلیک در قالیشویی ارم به صورت زیر می باشد:

  • پاک کردن گرد و غبار: پاک کردن گرد و غبار از روی سطح فرش های اکریلیک در واقع یک مرحله مهم قبل از انجام هر گونه شستشو است. برای زدودن گرد و غبار فرش های اکریلیک، ما در قالیشویی ارم از جاروبرقی و تجهیزات قدرتمند استفاده می کنیم.
  • استفاده از مواد شوینده مناسب: مرحله دوم شستشوی فرش های اکریلیک شامل خیس کردن فرش و استفاده از مواد شوینده مناسب است. ما در قالیشویی ارم، بهترین ماده شوینده را متناسب با جنس الیاف فرش انتخاب می کنیم و با استفاده از دستگاه های مجهز قالیشویی، اقدام به شستشوی حرفه ای می کنیم.
  • آبگیری و خشک کردن فرش: بعد از انجام مراحل گردگیری و شستن فرش، به مرحله آبگیری می رسیم که به کمک تجهیزات مخصوص در قالیشویی ارم انجام می شود.

شستشوی فرش اکریلیک

مهم ترین نکات در هنگام شستشوی فرش اکریلیک

اگر تصمیم گرفتید این نوع از فرش ها را در منزل شستشو دهید به نکات زیر حتماً توجه کنید:
1. اجتناب از مواد سفید کننده: مهم است که هرگز از مواد سفید کننده در محلول های شوینده برای شستشوی فرش های اکریلیک استفاده نکنید. این ماده ها می توانند باعث تغییر رنگ و محو شدن بافت و الیاف فرش شوند. در عوض، شوینده های ملایم و غیر سفید کننده را انتخاب کنید که به طور خاص برای تمیز کردن فرش ها فرموله شده اند.
2. در مورد پودر لباسشویی محتاط باشید: استفاده از پودر لباسشویی می تواند به طور بالقوه به بافت و الیاف فرش های اکریلیک آسیب برساند. ماهیت ساینده پودر لباسشویی می منجر به ساییدگی یا ضعیف شدن فرش می شود.
3. خواب فرش را در نظر بگیرید: هنگام شستشوی فرش توجه به خواب الیاف از اهمیت بالایی برخوردار است.
4. عدم استفاده از فرش خیس: حتماً این نوع از فرش ها کاملاً خشک و بعد از آن استفاده کنید تا احتمال کپک زدن از بین برود.
با رعایت این دستورالعمل ها هنگام شستن فرش های اکریلیک، می توانید بدون ایجاد آسیب یا مشکلات ناخواسته به حفظ ظاهر، دوام و تازگی آن ها کمک کنید.

مهم ترین نکات در هنگام شستشوی فرش اکریلیک

جمع بندی

فرش اکریلیک به نوعی فرش ماشینی اطلاق می شود که با استفاده از الیاف اکریلیک بافته می شود. اکریلیک یک ماده مصنوعی است که مشابه پشم طبیعی طراحی شده است. این فرش ها به دلیل نرمی، دوام و جذابیت زیبایی شناخته شده اند. با توجه به حساسیت بالای این نوع از فرش ها در هنگام شستشو، بهتر است که از طریق قالیشویی های معتبر اقدام کنید، قالیشویی ارم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت، این فرش ها را شستشو شده به شما تحویل دهد، برای ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

  1. برای شستشوی فرش اکریلیک توجه به چه نکاتی لازم است؟
    استفاده از ماده شوینده مناسب، توجه به خواب فرش، عدم استفاده از فرش خیس
  2. برای شستشوی فرش اکریلیک در قالیشویی ارم چقدر زمان نیاز است؟
    با استفاده از سرویس زودشور و اتوماتیک، 8 ساعته فرش ها را به شما تحویل می دهیم.

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *