شستن فرش روشن در قالیشویی

شستن فرش روشن در قالیشویی

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات

شعب قالیشویی ارم

شستشو و نگهداری از فرش‌های کرم یا روشن می‌تواند در مقایسه با فرش‌های تیره کمی سخت‌تر باشد، رنگ روشن می تواند کثیفی و لکه ها را بیشتر نمایان کند به همین دلیل در این نوشتار شستن فرش روشن در قالیشویی بررسی خواهیم کرد.

شستن فرش روشن در قالیشویی به روش اتوماتیک

  • هدایت فرش به داخل دستگاه قالیشویی: پرسنل ما فرش را به داخل دستگاه قالیشویی هدایت می کنند تا کاملاً از همه جهات شسته شود.
  • شستشوی پرفشار با آب و مواد شوینده: آب و مواد شوینده که به طور خاص برای فرش های روشن یا کرمی فرموله شده اند، با استفاده از پمپ، روی فرش ها ریخته می شود برس های مخصوص دستگاه قالیشویی برای تمیز کردن و شستن فرش روشن در قالیشویی استفاده می شود.
  • استخراج فرش به صورت لوله: فرش پس از شستشو به صورت لوله ای از دستگاه خارج می شود. این روش استخراج به خارج آب اضافی و مواد شوینده از روی فرش کمک کرده و آن را نسبتاً خشک می کند.
  • تخلیه آب: مرحله بعدی شامل تخلیه آب باقیمانده از فرش است. برای تسهیل این فرآیند از یک دستگاه آبگیر استفاده می‌شود تا اطمینان حاصل کنیم که فرش کاملاً خشک شده و مرطوب نیست.

شستن فرش روشن در قالیشویی به روش اتوماتیک

چرا برای شستن فرش روشن از قالیشویی ارم استفاده کنیم؟

کارخانه قالیشویی ارم واقع در تهران، دارای سابقه ای درخشان در صنعت قالیشویی بوده و تجربه فراوانی در ارائه خدمات استاندارد دارد، تخصص ما طیف گسترده ای از انواع خدمات و شستشوی فرش را پوشش داده است.
یکی از تخصص های ما شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف از جمله فرش های ابریشم مانند فرش تبریز و کاشان است. علاوه بر این، پرسنل قالیشویی ارم در شستشوی انواع فرش های ماشینی نیز عالی هستند و نیازهای متنوع مشتریان خود را برآورده می کنند.
قالیشویی ارم علاوه بر شستشوی فرش، خدمات تخصصی تعمیر و نوسازی فرش را نیز ارائه می دهد. این خدمات به طور خاص برای افزایش طول عمر فرش طراحی شده اند. تیم متشکل از متخصصان مجرب ما برای ارائه خدماتی مانند شستشوی حرفه ای، از بین بردن سوختگی، لکه ها و سایر تعمیرات لازم برای فرش دستباف مجهز هستند.
قالیشویی ارم رضایت مشتری را در اولویت قرار داده و در ارائه خدمات با کیفیت می کوشد.

چرا برای شستن فرش روشن از قالیشویی ارم استفاده کنیم؟

جمع بندی

شستن فرش روشن در قالیشویی بهترین تصمیم است ولی باید یک قالیشویی حرفه ای و معتبر را برای این کار انتخاب کنید، قالیشویی ارم با توانایی بالای خود در زمینه شستشوی انواع فرش های مختلف، بهترین کارخانه قالیشویی در این زمینه می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات ما، از طریق سایت یا راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

  1. آیا قالیشویی ارم در شستشوی فرش های روشن تخصص دارد؟
    با اطمینان می گوییم که پرسنل ما بهترین خدمات را در زمینه شستشوی فرش های روشن و همچنین انواع فرش های مختلف به شما ارائه می دهند.
  2. چرا قالیشویی ارم را برای شستشوی فرش های روشن انتخاب کنیم؟
    تضمین کیفیت شستشو، مواد شوینده درجه یک، شستشو بدون آسیب به بافت

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *